Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Loose blues - Jana Hartmana zapiski nieodpowiedzialne Loose blues - Jana Hartmana zapiski nieodpowiedzialne Loose blues - Jana Hartmana zapiski nieodpowiedzialne

27.02.2017
poniedziałek

Duda maszerował w Hajnówce

27 lutego 2017, poniedziałek,

Jakimż trzeba być łajdakiem, by iść do dzieci i wnuków ofiar brutalnych, rasistowskich mordów i urągać im pod oknami ich świątyni. A to właśnie działo się w minioną niedzielę, i to drugi już raz, w Hajnówce. Najazd faszystów zmusił prawosławnych w Hajnówce do zmiany tradycyjnej pory mszy w wigilię Wielkiego Postu. Pozwolił na to sąd. W naszym kraju rasistowska nienawiść znajduje się pod opieką policji i wymiaru sprawiedliwości. Z pewnością mniej niż jeden na sto wybryków spotyka się z karą. W Krakowie napisów „J…ć żydów” nikt już nawet nie zamalowuje…

To nie tak, że nieszczęsna młodzież, ogłupiała przez propagandę, naprawdę myśli, że Romuald Rajs, ps. Bury, był bohaterem kłamliwie pomawianym o zbrodnie. Nie ma takiej kontrowersji. Jest rzeczą powszechnie przez historyków (nawet tych biorących swego czasu udział rehabilitacji Burego) uznaną, że jego oddziały mordowały białoruskich chłopów w okolicach Bielska Podlaskiego. Spory dotyczą liczby zabitych, osobistego udziału Rajsa w zbrodniach w poszczególnych wsiach i innych szczegółów. Że Bury był mordercą, rzecz jest pewna i wiadoma. Także młodocianym faszystom mającym czelność maszerować dziś przez Hajnówkę. Przekaz jest jasny: waszym przodkom należała się okrutna śmierć z rąk „polskich patriotów”, gdyż jako prawosławni Białorusini byli zdrajcami i wrogami Polski. A jeśli i wy myślicie o podobnej zdradzie, spotkać was może to samo. Śmierć wrogom ojczyzny!

Faszyści na całym świecie maszerują pod oknami swoich ofiar bądź ofiar potencjalnych. Za sanacji maszerowali przez żydowskie dzielnice Warszawy, maszerują pod polskimi kościołami we Lwowie, maszerują przez dzielnice Afroamerykanów w USA. Wszędzie te same glany, te same pochodnie, ten sam ryk, ta sama nienawiść. Ta sama pogarda dla innych i ta sama bezmierna pycha. I to samo bluźniercze powoływanie się na religię.

Jak świat długi i szeroki, faszystowska hołota panoszy się na ulicach, siejąc strach i wstręt. Panoszy się i u nas. Wyłażą ze swych nor, bo wiedzą, że ten rząd patrzy na nich łaskawie. Mają z nim wspólny kod. Rozumieją się bez słów. Hasło „żołnierze wyklęci” zapewnia nietykalność. Krzyż, który bezczeszczą swoimi brudnymi łapami, chroni ich przed sprzeciwem Kościoła. To już nie jest flirt i kokietowanie faszystów przez PiS i całą tzw. prawicę. To jest już system. „Dzielni chłopcy” ogrywają w nim rolę straszaków – jak ktoś za bardzo podskoczy, to znajdzie się bat na „komunistów i złodziei”. „Młodzi patrioci” panoszą się na ulicach, w kościołach i w Sejmie. Tak jak przed wojną, chociaż jest ich ciągle około dziesięciu razy mniej niż w latach 30. Będzie więcej. Rosyjski sponsoring do spółki z rodzimymi specami od organizowania bojówek oskrzydlających reżim chętnie się o to postara.

Ale to tchórze. Niewiele zdziałają. Kudy im do chłopców od Piaseckiego. Nie umieją nawet powiedzieć otwarcie: jesteśmy faszystami, nienawidzimy Żydów i wszystkich obcych, gardzimy demokracją. Są śmieszni. Używają faszystowskich symboli, na czele z „fasces”, od których faszyzm wziął swoją nazwę, ale nie stać ich nawet, aby otwarcie gloryfikować Mussoliniego i jego reżim. Czynią to ogródkami. To samo z Franco. A skojarzeń z Hitlerem boją się jak diabeł święconej wody. Tylko nocami niektórzy z nich smarują swastyki na murach i wypisują „śmierć żydom”. Są żałośni. Lecz przede wszystkim podli. Jeszcze raz to powtórzę. Jakim trzeba być draniem, aby wiedząc o popełnionych przez oddziały Burego zbrodniach, gloryfikować jego działalność i urządzać prowokacje u grobów jego ofiar!

Ale to nie ci nieszczęśni młodzi ludzie tak naprawdę są winni. Winni są dorośli, którzy wychowali ich w pysze, poczuciu wyższości i w nienawiści. Nienawiści do Białorusinów, Żydów, „lewków”, „pedałów” i kogo tam jeszcze. Na terenach, gdzie rozbrzmiewa jeszcze krzyk mordowanych w etnicznych i religijnych waśniach, nienawiść snuje się przez wiele dziesięcioleci. A od czasu do czasu wybucha. Odrażające marsze taki wybuch mogą zapowiadać. Dziś marsz, za rok marsz, a za dwa może już pogrom. Na razie faszyści, poprzebierani za katolików i kibiców, testują wytrzymałość niańczących ich władz. Sprawdzają, jak daleko mogą się posunąć i na co mogą sobie pozwolić. Wiedzą już, że dla białostockiej prokuratury swastyka to „symbol szczęścia”. Wiedzą, że na ohydne prowokacje mają zgodę. Czemu więc czegoś nie podpalić, nie wybić kilku szyb? Sprawcy się wszak nie znajdą…

PiS symbolicznie rozpoczął swoją przygodę z relatywizowaniem zbrodni w 2006 r., kiedy to Lech Kaczyński odsłonił w Zakopanem pomnik Józefa Kurasia „Ognia”. Był w pełni świadom popełnianych przez jego odziały zbrodni. Miał to za nic. Tak samo jak Jarosław Kaczyński, Andrzej Duda i Antoni Macierewicz. Gdyby przynajmniej zaprzeczali, gdyby kłamali. Nie, oni tylko wzruszają ramionami: co z tego, że niektórzy „żołnierze wyklęci” byli mordercami i rabusiami? To nieważne. Liczy się nowy kult, nasz, pisowski kult. Nie ma tu miejsca na żadne tam „niuanse”. Potrzebujemy „swoich” bohaterów i ich mamy.

I jak tu się dziwić, że w Hajnówce pluje się w twarz mniejszości etnicznej, skoro na szczytach władzy zapanował cyniczny „coztegizm”? Faszyści z Podlasia, demoralizowani od przedszkola w narodowo-katolickich szkołach i kościołach, to tylko biedna, ogłupiała i zaniedbana wychowawczo dzieciarnia. Poryczą, szybę wybiją, zbiją „ciapatego”, „lewaka” albo „pedała”. Potem wypiją kilka piw i pójdą spać, zadowoleni ze swej służby dla ojczyzny i „patriotyzmu”. To tylko dzieci…

Ale wy, dygnitarze partii i państwa, prezesie, prezydencie, ministrze, dziećmi nie jesteście. Wasza wina jest głęboka i substancjalna. Jesteście promotorami i patronami tych podłości. I tak naprawdę to Wy maszerowaliście w Hajnówce. Nawet jeśli byliście w tym czasie w Warszawie, moralna odpowiedzialność za tę odrażającą hucpę spoczywa na Was.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 26

Dodaj komentarz »
 1. Tym razem pełna zgoda. Też nie znoszę tej łysej hołoty. Zwłaszcza w Polsce naziolstwo oburza i przeraża.

  Ale z woli „elit” Polska stała się narodowo-bolszewickim krajem, a więc de facto naziolskim krajem.

  Najgorsze, że ja obywatel bezpartyjny pozbawiony praw wyborczych nie mogę absolutnie temu zaradzić i się czynnie przeciwstawić. Wola „elit” jest decydująca.

 2. Najlepsze ze maja poczucie sily i wyzszosci ludzie o, na ogol, slabszej psychice a nierzadko i fizycznosci. Zaiste, tlum duuuuzo moze jak sobie nawmawia roznych glupot.

 3. „Ale to nie ci nieszczęśni młodzi ludzie tak naprawdę są winni. Winni są dorośli, którzy wychowali ich w pysze, poczuciu wyższości i w nienawiści.”

  Ach, jakie piękne odniesienie do „Chorału” Ujejskiego, przez chwilę ulubionego poety „pana” Kaczyńskiego: Ty rękę karaj, nie ślepy miecz.

 4. Reklama
  Polityka_blog_komentarze_rec_mobile
  Polityka_blog_komentarze_rec_desktop
 5. Do tego prowadzi parcie na władzę i walka o poparcie z przeproszeniem suwerena, który okazuje się ciemna holota i banda nazioli

 6. Pozwolę sobie przypomnieć Panu Profesorowi, że kult tzw. żołnierzy wyklętych, a w szczególności dzień im poświęcony, został ustawowo wprowadzony przez rząd Platformy Obywatelskiej pod osobistym patronatem prezydenta Komorowskiego.

  Niektórzy mądrzy ludzie (np. piszący w niezastąpionym „Przeglądzie”) przestrzegali, że jest to duży krok w kierunku faszyzacji Polski, bo ustawowe „święto wyklętych” to dla elementu kibolsko-nazistowskiego oficjalne zezwolenie, a nawet zachęta ze strony władz do organizowania marszów z pochodniami. Nie przypominam sobie jednak, żeby Pan wtedy protestował.

 7. Marsz w Hajnowce to niewiarygodne lajdactwo. Niewykluczone, ze zezwolenie sadu na ten wyczyn bandytow jest kara za to, ze Hajnowka glosowala na PO lub SLD. Trzeba by te sprawe wyjasnic. Spolecznosc Hajnowki i jej radni byli marszowi przeciwni, skad wiec ta pryncypialnosc sadu w sprawie wolnosci manifestacji? Przeciez latwo bylo udowodnic, ze marsz byl podburzaniem do nienawisci. Czy to byl przypadek upolitycznienia sadu? Przerazajace.

 8. Do „snakeinweb”
  Piszesz : „Polska stała się krajem narodowo-bolszewickim”
  Powinieneś napisać : Polska stała się krajem narodowo-katolickim ponieważ bolszewizm to „większość”, a w Polsce większością są katolicy, których jest ponad 90% społeczeństwa.

  ps:
  Panie profesorze pisze pan, że faszystowska hołota bezcześci swoimi łapami krzyż…
  Nic podobnego oni swój faszyzm symbolizują krzyżem, który jest przecież narzędziem zbrodni, okrutnie zadawanego cierpienia i śmierci.
  Tylko kler i jego wierni nazywają to narzędzie zbrodni symbolem „piękna i miłości”…
  Cóż za zwyrodnienie uczuć, fałszerstwo prostej symboliki dobra i zła, potwierdzenie barbarzyństwa i szkodliwości religii, która w swoich dogmatach i głównych kanonach sprzyja każdemu złu, usprawiedliwia to zło i go „rozgrzesza” nazywając to zło „pięknem i najwyższą wartością”.
  Ludzie w strasznych cierpieniach umierali z rąk szerzących w imię swojego boga religijne bajki i gusła.
  Krzyż jest symbolem śmierci i okrucieństwa i dla ludzi wrażliwych i sprawiedliwych jest obrazą ich uczuć estetycznych.
  Dla mnie ateisty i antyklerykała krzyż to narzędzie zbrodni, narzędzie służące do karania ludzi śmiercią.

 9. Po mrocznym komunizmie mamy siermiężny katolicyzm.Tak sobie myślę czy obalanie komunizmu miało sens bo pisowskie metody sprawowania władzy nie są z ludzką twarzą.Pochody zamieniono na procesje z kultem dla partii i I sekretarza teraz panem zwanym. Pan to brzmi dumnie !

 10. Dziadek znajomego był parobkiem na majątku ziemskim w Galicji.
  Wspominał , że czasie okupacji żyło im się lepiej niż przed wojną i bardziej od rekwizycji żandarmów bali się nocnej wizyty partyzantów.
  Żandarmi nigdy nie zabierali wszystkiego, bo wiedzieli , że następnym razem nie mieliby po co przychodzić ale partyzanci nie mieli skrupułów w oczyszczeniu spiżarni.

 11. No, jasne, jasne: gdy pupil pana Profesora Prezydent Komorowski z PO osobiście czcił żołnierzy wyklętych, pan Profesor milczał jak zaklęty i ani słowa nie pisnął o faszyzmie. Ot, brak słów na taką …

  Nie Bronisław Komorowski, a Pan Prezydent RP Bronisław Komorowski czcił żołnierzy wyklętych. Tak samo więc czynił, jak Prezydent Duda. No, ale co wolno jednym, tego za … inni nie mogą. To oczywiste i o czym tu dyskutować.

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/zolnierze-wykleci-komorowski-wiele-udalo-sie-juz-osiagnac,519902.html

 12. Co do Dudy, to od początku nie miałem żadnych złudzeń, w przeciwieństwie do wielu współrodaków, którzy dali się nabrać na uśmiechy i rozdawanie drożdżówek z kawą na dworcu kolejowym. Komorowski nie latał z kawą w kubku, to go nie wybrali.

 13. Sami to rozpoczynamy kstałtując naszych malusińskich np.ci co wierzą w bozię to ci dobrzy a ci co nie wierzą to ci źli.A pózniej :Kto ty jesteś?Polak mały………….. i to jest OK ale zaraz jest propagowane,że polak to katolik a te inne ludzie to psierkwie i antychrysty(pochodzę z wioski pod Starym Sączem i w takim środowisku się wychowywałem).No i grunt przygotowany.A póżniej religia w szkole państwowej.I leci kabarecik.

 14. Jak słusznie zauważył remm, platforma zawsze ścigała się z pisem , kto większy „patriota”, i kto bardziej dogodzi katabasom.
  Wpierw ustanowili nam państwo wyznaniowe, a teraz gardłują coś o upadającej demokracji.
  A o poziomie cywilizacyjnym ludu bożego, świadczy najlepiej wojna wypowiedziana drzewom; człowiek cywilizowany sadzi drzewa – troglodyta je wycina.
  Aż trudno uwierzyć, jak ciemnym narodem są Polacy.
  A co gorsza życie w ciemnogrodzie większości bardzo pasuje.

 15. Dobrze się stało, że marsz się odbył. Źle, że żadna telewizja nie skupiła się na kilka choć minut na tym temacie. Nie oczekuję tego od telewizji reżimowej, ale są jeszcze te niby niezależne. Tam się niczego nie tłumaczy, pokazuje się jakiś obrazek i koniec. To jest prawdziwy upadek. Zanim zabierzemy się za polityków, rozliczmy media głównego nurtu, a szczególnie telewizje. Jeszcze sporo wody upłynie w Wiśle nim zabraknie widowni dla tego medium. Młodzi fatycznie lubią robić to, czego im starzy zakazują. Im bardziej będziemy zakazywać, tym większe będą problemy z „faszyzującą” młodzieżą. Niech mnie ktoś przekona, że młodzi zaczną się cieszyć z uznania polityków. To nonsens. PiS robi świetną robotę. W dzisiejszej Polsce i Europie nie ma miejsca na faszyzm. To co oglądamy jest zwykła farsą. Naprawdę niebezpieczni są kibole, którzy tworzą ogromne gangi, zajmujące się handlem narkotykami, nielegalnym alkoholem, stręczycielstwem, wymuszeniami, napadami. Kryją się za emblematy piłkarskich klubów i barwy narodowe. W rzeczywistości mają w dupie ten cały prawicowy patriotyzm, bo im chodzi o bandytkę, kasę i dobrą zabawę, a to z patriotyzmem ma niewiele wspólnego. Notariusz z Pałacu dziękuje patriotycznym środowiskom kibicowskim, a przecież może się zdarzyć, że będzie musiał przed tą swołoczą uciekać. Nie strzelajmy profesorze do wróbli, gdy zagrażają nam wściekłe psy.

 16. Adolek też od drobnych spraw zaczynał.Ba ,nawet siedział.A potem obiecał raj na ziemi dla narodu wybranego.U nas ,za pińcet raju na ziemi ,myślenie o wolności ,demokracji , przyzwoitości ,grzechach historii, poszło spać.

 17. ..jak wladza taki patriotyzm ….

 18. Czy tzw.wyklęci inaczej zwani polskimi banderowcami chronili życie poczęte w rozumieniu Chazana i Sobeckiej.Czy dokonywali spóżnionej aborcji bo kazał im to czynić szatan jak sugeruje Nycz o grzesznikach. Tak sobie myślę,że w podobny sposób z rąk szatana zamordowano Popiełuszkę ale to zrobili komuniści a nie katolicy,którym przykazania nie pozwalają na zabijanie.

 19. @Wojtek A.
  28 lutego o godz. 1:52
  Krzyż jest symbolem śmierci i okrucieństwa i dla ludzi wrażliwych i sprawiedliwych jest obrazą ich uczuć estetycznych.
  Dla mnie ateisty i antyklerykała krzyż to narzędzie zbrodni, narzędzie służące do karania ludzi śmiercią.

  Piszesz Wojtku A. o symbolu krzyza tak bardzo negatywnie. Czy byles kiedys, choc przez moment, na chrzescijanskim cmentarzu? Jesli byles, to pomysl, ilu tam tych wrazliwych i sprawiedliwych musi byc ‚obrazonych estetycznie’. Moze nawet wsrod Tobie Bliskich lub chocby przyjaciol? A moze Tobie bliskich wrazliwych i sprawiedliwych trzeba szukac na innych, tych bez krzyzy, cmentarzach?

 20. No i sié skonczy ta zabawa w Notariusza…

 21. Juz sama nazwa tych jednostek swiadczy o stosunku ludnosci tamtych ziem do tych ,,zolnierzy”. Zostali wykleci przez ludzi za ich bandyckie poczynania , z mordowaniem i rabowaniem wlacznie. Obecna wladza pragnie ich zrehabilitowac na sile, czyniac bohaterami, podobnie jak to czyni z Kaczynskimi, stawiajac im pomniki i zasypujac tytulami zaszczytnymi, ktore tak sie maja do nich, jak piesc do nosa. Po dyktaturze komunistycznej nastala dzis dyktatura narodowosocjalistyczna, za wyborem narodu.

 22. @ Wojtek A. 28 lutego o godz. 1:52

  ” w Polsce większością są katolicy, których jest ponad 90% społeczeństwa.”
  Czy moglby Pan sprecyzowac swoje zrozumienie pojecia „katolik”?
  Jezeli katolikiem jest ten, ktory dla swietego spokoju w rubryce „wyznanie” wpisuje katolik, to tez bym kwestionowal 90%.
  Ale jesli katolikiem jest ten, ktory naprawde stosuje sie do dziesieciu przykazan i ktory naprawde podaza sladem nauk Jezusa, to 9% pewnie tez jest pewnie zawyzone.

 23. Panie profesorze, dzisiaj miałam w klasie II LO lekcję z rozszerzonj wiedzy o społeczeństwie. Temat – Konstytucja. Analizowaliśmy zasady ustrojowe państwa zapisane w preambule i I rozdzile Konstytucji z 1997 r. Omawiając pluralizm polityczny czytaliśmy artykuły 11,12,13. Gdy uczeń przeczytał artykuł 13 ” Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoim programie do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych ktorych program lub działalnośc zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa (…)” zadał mi pytanie” to dlaczego Stowarzyszenie ONR istnieje? Kto pozwolił mu działać? Prawdę mówiąc zatkalo mnie. Sama nie umiałam odpowiedzieć dlaczego ta organizacja nie została jeszcze zdelegalizowana biorąc pod uwagę stosowanie przez nią zastraszania, przemocy, głoszenie mowy nienawiści itp. Może ktoś z uczonych mi odpowie dlaczego?

 24. http://bragiel.blox.pl/2017/02/Musztarda-po-ludobojstwie-czyli-zostal-nam-juz.html
  W kraju rozpętała się gorąca dyskusja na temat naszej polityki historycznej i tego jak prowadzimy ją my, a jak prowadzą ją Ukraińcy.

  Asumpt do owej dyskusji dał profesor Pawło Kukiewiczius, który porównał ukraińską UPĘ do polskich Żołnierzy Wyklętych.

  Porównanie jest nawet nie tyle chybione, co mówiąc językiem parlamentarnym-jest całkowicie z dupy i to ta sama klasa porównań co porównywanie Hitlera do Hegla, zaczyna się na H, oboje to Niemcy, oboje bekali przy jedzeniu a po zrobieniu kupy podcierali się papierem toaletowym, więc łączy ich całkiem sporo.

  Trzymając się metafory toaletowej, Pawło Kukiewiczius rozpętał dość ciekawą i bardzo potrzebną dyskusję o pamięci historycznej Polaków i Ukraińców, ale zabrał się do niej od dupy strony.

  Krzyknął UPA, krzyknął AK, Żołnierze Wyklęci, spuścił wodę i wyszedł, a smrodek pozostał, więc w dzisiejszym felietonie wezmę nieco Domestosu, ściereczkę, szmatę i postaram się nieco posprzątać, poukładać i przynajmniej odrobinę przewietrzyć ten kibelek pamięci historycznej Europy Wschodniej.

  Polecamy felieton!
  http://bragiel.blox.pl/2017/02/Musztarda-po-ludobojstwie-czyli-zostal-nam-juz.html

 25. @ Waldek B
  Przedstawiasz marsz narodowcow w Hajnowce jako wyraz mlodzienczej przekory, z ktora nie ma sensu walczyc. Tymczasem w tym miejscu taki marsz jest wyrafinowana prowokacja i wyjatkowym lotrostwem. Hajnowka jest przykladem harmonijnego wspolzycia grup etnicznych i wyznan. W albumie „Hajnowka w Starej Fotografii” wydanym przez Towarzystwo Przyjaciol Hajnowki pokazane sa m. in. zdjecia z uroczystosci religijnych, katolicyzm i prawoslawie maja tam rownorzedne miejsca. Ze wspomnien z dziecinstwa wiem, ze tak bylo w rzeczywistosci. W ubiegla niedziele dzicz zaklocala przebieg waznego dla prawoslawnych swieta. To wymaga bicia na alarm.

 26. Jest Pan ponoć ateistą, skąd więc ta troska obrządek religijny wiernych z Hajnówki. Czyżby oni sami, pamiętni wydarzeń z przed ponad pól wieku, nie byli w stanie wydać głosu sprzeciwu, aby na pewno potrzebują wsparcia wątpliwiej jakości adwokata? Ja tam nie wiem jaki był, czy jaki jet przekaz tych młodocianych popaprańców myślę, że tak na prawdę sprawy wielkiej ojczyzny mają gdzieś, liczy się draka, szum medialny. Liczy się to aby głos zabrały wątpliwe autorytety moralne. Gdyby istniał autentyczny sprzeciw ludności lokalnej dla tego typu imprez, to by się nie odbyły. Miejscowi sprawili by tym łobuzom manto i było by po pieśni. Tak jednak się nie dzieje i to jest problem. Z tekstu wylewa się rzeka goryczy, dlaczego. Jesteśmy z tego samego pokolenia, nas też szlifowano w duchu socjalistycznego pokoju niesionego światu na lufach karabinów, składaliśmy kwiaty pod pomnikami morderców. Nie znam tekstów potępienia władz, pana z tego okresu, długo trzeba było czekać aby przejrzeć na oczy. Dzisiaj jest łatwiej – prawda. Faszyści jeszcze nie leją a komuniści się nie cackali więc i jęczeć jakoś łatwiej. Nigdy nie było i nie będzie świata idealnego, każdy czas ma swe upiory. Stoimy w obliczu realnego tsunami uciekinierów ze świata nędzy i głodu, szlachetne ideały empatii i braterstwa będziemy musieli odwiesić gdzieś w niedostępnym dla oczu miejscu. Być może ten romans władzy z narodowcami to efekt instynktu samozachowawczego.Lepiej może pomilczeć nad tym zgniłym jajem.

 27. Trwa inwazja islamu i ludzie maja serdecznie dosc , tzw. demokracje zachodnie aprobuja nielegalne wtargniecie kilku milionow ludzi muzulmanow w 2015 i islam przejmuje kolejne tereny . Praktycznie europa zachodnia to kalifat . Teraz beda szli do europy wschodniej . Ludzie maja dosc i spogladaja na dawno zapomniane ideologie czytaja masowo Mein Kampf wstepuja do narodowo socjalistycznych organizacji szczegolnie mlodzi. Wy wladcy europy zachodniej i wschodniej stworzyliscie pieklo dla zwyklego bialego czlowieka ktory zyje w ciaglym zagrozeniu przed nienawistnym islamem – to musialo sie w ten sposob skonczyc . To ze tego horroru nie ma w europie wschodniej nie znaczy ze go nie ma.

css.php