Ja, żydzisko parchate

Pewne zacne konserwatywne stowarzyszenie poprosiło mnie o prelekcję na temat antysemityzmu w Polsce. Myślę sobie – jakie by podać ciekawe przykłady i nikogo nie urazić? No i wymyśliłem, że zrobię prasówkę z sieci na swój szanowny temat. Oto taka wyklejanka za ostatni tydzień (w autorskim wyborze). Miłej lektury!

„Hartman jest agentem Mosadu. On kilka lat temu nie umiał po polsku dziś jeszcze słów temu człowiekowi brakuje. Stara się narzócic nam jakieś nowe historie z zapomnieniem przeszłosci. A sami robią co rok marsze żywych Holokaust powtarzany co godzinę muzea zydowskie i ulice jak w Izraelu. A ja dziś obchodzę rocznicę. Była rocznica Adolfa który dał pracę wszystkim i rozwinął w niemczech przemysł. A nasz dzisiejszy Adolf niszczy cały przemysł sprzedaje wszystko i odcina dostęp na multipleks ,do prawdziwych informacji. Juz myslą że polska to zydowska kolonia. A Wrocław jest ich stolicą. Na zachodzie i warszawie jest ich najwięcej z przepisanymi nazwiskami. Tylko łba nie moga zmienić aby sie dać nie rozpoznać. I wyznaczają nam kierunek nauki na niewolnika, bez histori. Tylko swojej nie chcą zapomnieć. A są gorsi jak ten z przed 70 laty.”

„Panie mojżeszowy lepiej powiedz jakiemu panu służysz i won z Polski”

„Mam nadzieję, że Żydzi obudzą się, pozwolą dojrzeć człowieczeństwu na dnie ich serc… otrząsną się z pokoleniowej nienawiści wobec innych Narodów. Póki człowiek żyje – ma szansę – na wieczną kąpiel w miłości i świetle… czym jest życie człowieka wobec wieczności ? Chwila cierpień, zmagań, rozkoszy – na końcu kasa, której nie da się oszukać i płacić trzeba sobą…”

„Wiem, że Krzyż przeszkadza bardzo waszemu plemieniu. Zalecam wizytę w okupowanej przez wasze ścierwo Palestynie i zdejmowanie menory i diabelskich heksagramów.od naszych symboli wara psie.”

„Parchate żydzisko udające Polaka”

„Rebbe, skracałbyś trochę, bo hadko czytać, czas tu publiczności marnujesz. Człowiek ofiaruje Ci hojnie kredyt zaufania i szuka w tej twojej robocie jakiegoś choćby i głęboko ukrytego sensu, łudząc się: filozof, więc pewnie kiedyś ocknie się z murarskiego amoku i coś tu rozumnie skrobnie, a Ty brachu wciąż nic, nul, same majaki, jak – nie przymierzając do profesura drugiej przecież klasy – bałaguła jakiś. Do szkoły-ć więc, a nie w felietonisty! Nie na ten stołek byłeś uprzejmy siedzenie posadzić.”

„Ty parchu, won za Don, do Chazaromongolii lub na Synaj, gdzie twoje i wasze, swołoczy, korzenie! A od nas Polaków i Polski, nauczania historii, naszych Bohaterów się odpier..l. Takich jak ty NSZ likwidowala w czasie i po wojnie w tym mój śp. Ojciec oficer WP IIRP i NSZ.”

„Kojejny żydek który będzie w państwie wprowadzał reformy, na szkode państwa polskiego. Ja tylko wspomne pewne wydarzenie historyczne. Mam na myśli rozbiory. Wtedy Polska też była pod naciskiem wielu krajów Rosji, Niemiec I Austrii. Teraz jesteśmy pod naciskiem żydów, amerykańców i uni europejskiej. Przeciez wszyscy wiedzą o tym, że Polska jest prawie w 90% prywatna. Z logiki wynika, że wielkie koncerny mogą kupić tylko osoby które mają pieniądze. A w 95% są to żydzi. Za chwile nastąpi 5 rozbiór Polski…”

W stowarzyszeniu zauważyli przytomnie, że jakbym nie pisał, co piszę, to bym nie czytał, co czytam. Jest w tym, przyznam, jakaś rabiniczna mądrość. Ale ja lubię pisać i lubię czytać!