Głosuj na PiS!

Jeśli nie chcesz, żeby Arabowie w Twoim kraju rozsiewali gnidy i pierwotniaki – głosuj na PiS! PiS nie wpuści do Polski emigrantów! To problem Niemców, a nie nasz.

Jeśli nie chcesz, żeby feministki i inne lewactwo panoszyło się w polskiej telewizji, pieprząc o prawach kobiet i promując pederastię i lesbijstwo – głosuj na PiS. PiS przywróci polski charakter polskim mediom!

Jeśli nie chcesz, żeby pedały i lesby mogły zawierać małżeństwa – głosuj na PiS! Rząd PiS będzie zawsze po stronie normalnych ludzi i normalnych zachowań. Tu jest Polska!

Jeśli nie chcesz, żeby w szkole uczyli seksu i genderu – głosuj na PiS! PiS nie dopuści do deprawacji polskiej młodzieży i zapewni jej wychowanie patriotyczne, aby zawsze wiedziała, że Polacy byli i są zawsze najlepsi i zawsze bez winy. Dość polityki przepraszania!

Jeśli nie chcesz, aby Kościół nie był w Polsce prześladowany, nękany podatkami i bezduszną odmową pomocy ze strony antypolskich urzędników – głosuj na PiS! Tylko rząd PiS zagwarantuje, że Kościół zajmie w polskim życiu publicznym należne mu miejsce przewodnika i wychowawcy narodu! Dosyć lewactwa, liberałów i pieprzenia o „równości i wolności”, przykrywającego promocję pederastii i ateizmu.

Jeśli nie chcesz, żeby głupie przepisy uniemożliwiały zaprowadzenie natychmiastowego porządku w skorumpowanych i źle działających instytucjach – głosuj na PiS! Tylko rząd PiS zapewni natychmiastową czynność prokuratury i służb tam, gdzie dostrzeże zagrożenie i patologię. Dość imposybilizmu!

Jeśli nie chcesz słabej władzy, przeciągających się procedur, uzgodnień, negocjacji i sporów, a w to miejsce pragniesz władzy zdecydowanej i skutecznej – głosuj na PiS! Polska musi być rządzona silną i sprawiedliwą ręką! Co ma być zrobione, zrobione będzie.

Jeśli nie chcesz, by nieudolni urzędnicy, opóźniający realizację programu naprawy państwa, trzymali się swoich stołków – głosuj na PiS! Tylko rząd PiS zapewnia skuteczną kontrolę partii i jej Prezesa nad administracją państwową oraz współdziałanie wszystkich organów na rzecz realizacji patriotycznej wizji silnej i nowoczesnej Polski. Jeden jest polski naród katolicki, jedna tradycja i jeden narodowy interes. Komu się nie podoba, może wyjechać.

Jeśli nie chcesz, żeby polscy dyplomaci siedzieli na końcu stołu, nieśmiało deklarując to wszystko, czego chcą od nas Unia i Niemcy – głosuj na PiS! Tylko rząd PiS zapewni nam politykę zagraniczną opartą na konsekwentnym domaganiu się jak największych korzyści dla Polski i jak najmniejszych zobowiązań wobec wspólnoty narodów. PiS wymusi na przywódcach świata szacunek i posłuch dla polskiego zdania i polskich interesów. Wystarczy być stanowczym i manifestować swą godność.

Jeśli nie chcesz, żeby zamykano nierentowne przedsiębiorstwa państwowe i ograniczano przywileje grupowe, np. górnicze albo wojskowe – głosuj na PiS! Rząd PiS gwarantuje, że w razie dobrej współpracy i lojalności ze strony organizacji związkowych i zawodowych wszystkie przywileje danej grupy zostaną zachowane.

Jeśli nie chcesz, aby rząd opłacał antypolską, antypatriotyczną i duchowo obcą nam kulturę – głosuj na PiS! PiS zagwarantuje, że polska kultura będzie nareszcie polska i chrześcijańska!

Jeśli chcesz rządów autorytarnych, kontrolujących wszystko i epatujących naród ideologią i propagandą – głosuj na PiS!

Jeśli chcesz rządów stosujących zastraszanie i represje wobec swoich przeciwników – głosuj na PiS!

Jeśli jesteś wrogiem demokracji, wolności i równości, jeśli nie chcesz wokół siebie obcych i innych niż ty – głosuj na PiS!

Jeszcze pięć milionów takich szlachetnych i światłych obywateli jak ty, a będziemy mieli sanację i PRL w jednym! I nareszcie będziemy u siebie, a Polska nareszcie będzie Polską! Amen.